У Миколаїв повернулися лебеді-шипуни

Вівторок 08 березня 2016 19:44
У Миколаїв повернулися лебеді-шипуни
Фото: Дикі лебеді-шипуни в Миколаєві (Facebook-сторінка Олександра Сайковского)

Горді незалежні птахи вже який рік стають для миколаївців першими вісниками весни

Ось уже кілька років поспіль весну у Миколаїв не приносять граки, а дикі лебеді-шипуни. Нещодавно жителі міста знову побачили їх на річці Південний Буг.

Про повернення птахів першим на своїй сторінці в Facebook повідомив фотограф Олександр Сайковський. Він побачив лебедів неподалік від Варварівського мосту, прогулюючись там з дочкою.

"Вийшли з доцею прогулятися на старий пляж у Варварівці, біля турбази. Дивимося - зграйка молодих красенів-лебедів. Зазвичай вони сідають в районі моста, на "Прибой". Але тут, мабуть, більш тихе спокійне місце. За законом підлості крім смартфона іншої техніки під рукою не виявилося. Красиві птахи. Дуже", - написав він.

Вийшли з доцею прогулятися на старий пляж у Варварівці, біля турбази. Дивимося - зграйка молодих красенів-лебедів.Зазвичай...

Опубліковано Олександром Сайковским 7 березня 2016 р.

Місцеві жителі люблять незалежних птахів і завжди з радістю зустрічають. А якщо трапляються весняні заморозки, охоче підгодовують длинношеюю громаду.

До речі, в зоопарку Новосибірська звичайна домашня кішка вигодувала виходила рись.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся