ua en ru

У Миколаєві дівчина зістрибнула з висотки, дізнавшись про суїцид коханого

У Миколаєві дівчина зістрибнула з висотки, дізнавшись про суїцид коханого Фото: Пара (pixabay.com/Takmeomeo)

Хлопець напередодні самогубства посварився з компанією в барі

У Миколаєві вранці 25 липня повісився хлопець. Його дівчина, дізнавшись про смерть коханого, зістрибнула з даху недобудови в мікрорайоні Соляні.

"Молодий хлопець 25 років покінчив життя самогубством у своєму будинку в мікрорайоні Матвіївка. Після звістки про смерть молодої людини, його дівчина зістрибнула з даху недобудованого будинку, який знаходиться недалеко від Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова в мікрорайоні Соляні", - передає "0512".

На даху будівлі поліція знайшла особисті речі загиблої дівчини. Слідів насильницької смерті поліція не виявила.

Пізніше інформацію підтвердили та прокоментували у відділі комунікації поліції Миколаївської області.

25 липня близько двох годин ночі в поліцію Центрального району звернулася мешканка мкр. Матвіївка з повідомлення про те, що вона виявила повішеним свого 25-річного брата.

За даними слідчих Центрального відділу поліції, ввечері хлопець, проходячи повз розважальний заклад, побачив поруч лежачого чоловіка. Підійшовши до нього, вирішив допомогти, проте поки він намагався підняти нетверезого відвідувача кафе, до них підійшла компанія молодих людей, які не розібравшись у ситуації, подумали, що "безпорадного" чоловіка хлопець намагається пограбувати. Між ними виник конфлікт, який переріс у бійку. Хлопець, який хотів допомогти чоловікові, був ображений на компанію молодих людей. Спочатку він пішов додому, однак заспокоїтися так і не зміг.

Він повернувся до бару, щоб все ж пояснити чоловікам свої дії, але його ніхто не хотів слухати. В закладі у них знову виник конфлікт, в який втрутилася сусідка хлопця, і супроводжувала його додому. Пізніше стало відомо, що хлопець зателефонував своїй дівчині, зізнався їй у коханні, поклав трубку і повісився у дворі свого будинку.

Дівчина неодноразово дзвонила йому, але трубку ніхто не брав. Після того, як хлопця знайшли мертвим, родичі повідомили про це його коханій, з якою вони зустрічалися більше року.

Вранці того ж дня перехожі виявили тіло 19-річної дівчини. Вона, слідом за хлопцем, покінчила життя самогубством, стрибнувши з даху недобудованого багатоповерхового будинку по пр. Героїв України.

Слідчими Центрального відділу поліції порушено кримінальну виробництво за ознаками ч. 1 ст.115 КК України (умисне вбивство), як потребує процедура у випадку подій зі смертельним результатом. Тіла померлих направлено для проведення судово-медичної експертизи.

До речі, учасники Linkin Park розповіли, що погубило соліста групи.