ru ua

У Миколаєві маршрутник нахамив пасажирці і пообіцяв проїзд по 40 грн

У Миколаєві маршрутник нахамив пасажирці і пообіцяв проїзд по 40 грн Маршрутка (Колаж РБК-Україна)

Водій маршрутки вирішив закурити в салоні

У Миколаєві водій маршрутки нахамив пасажирці і пообіцяв городянам проїзд по 40 грн. Про інцидент, який стався з водієм маршрутного таксі №1, розповіла місцева мешканка Олена Кошелєва на Facebook-сторінці "Маршрутки Миколаєва. Громадський транспорт".

Так, у відповідь на прохання мешканки міста, яка страждає на астму, загасити цигарку чоловік їй просто вилаяв.

"Дуже погано себе почувала, а тут ще водій закурив під час перевезення. На моє зауваження відповів відвертим хамством", - написала вона.

При цьому, за її словами, у водія-хама знайшлись прихильники серед пасажирів, які не побачили нічого поганого в курінні в салоні під час руху.

"Чоловік в салоні підтримав його. Ну, мовляв, хвилюється людина. Машина барахлить-ось і закурив. Коли я сказала, що за такий сервіс та 4 гривень багато, водій відповів, що і по сорок будемо платити. Ну, от як їм не борзіти, якщо пасажири їх підтримують", - додала Олена.

У Миколаєві маршрутник нахамив пасажирці і пообіцяв проїзд по 40 грн

Скріншот поста (Facebook/Маршрутки Миколаєва. Громадський транспорт)

До речі, про те, які машини виходять у рейси на дороги Києва, які штрафи загрожують перевізникам-порушників і чи варто їх підвищувати, а також чи може країна повністю відмовитися від маршруток - читайте в матеріалі РБК-Україна.

Раніше у Дніпрі маршрутник обматюкав і побив пенсіонерку.