ua en ru

В Миколаєві посеред білого дня зґвалтували 15-річну дівчинку

В Миколаєві посеред білого дня зґвалтували 15-річну дівчинку Фото: Поліція (facebook.com/odesapolice)

В центрі міста школярку затягли в кущі та роздягли догола

У парку "Перемога" в Миколаєві в понеділок вдень, 24 липня, невідомий зґвалтував 15-річну дівчинку. Про це повідомили свідки, до яких потерпіла звернулася за допомогою, передають "Новини-N".

За словами свідків, 15-річна школярка Віка поверталася додому з коледжу культури на вул. Фалеєвській, куди вона ходила дізнатися оцінку за іспит. Перейшовши через пішохідний міст, дівчина вирішила скоротити шлях і спуститися сходами вниз, щоб через парк вийти на зупинку. Внизу біля сходів стояв чоловік, який пішов за нею слідом. Дівчина була в навушниках і не надала цьому значення.

Буквально через сто метрів чоловік схопив дівчину за шию і зі словами "Якщо пикнеш, я тобі шию скручу!" потягнув у кущі, де роздягнув її догола та зґвалтував. Потім забрав весь її одяг і велів почекати 10 хвилин, поки він піде.

"Одяг потім забереш під Інгульским мостом", - сказав злочинець.

Через десять хвилин школярка вийшла з кущів і пішла в напрямку Інгульського мосту. Вона натрапила на двох хлопців, які дали їй свою футболку і подзвонили в поліцію. Ніякого одягу під Інгульским мостом вони не знайшли.

За словами дівчини, нападнику на вигляд близько 50 років. Ґвалтівник був одягнений в зелену футболку і картаті шорти. Вона також звернула увагу, що на тілі злочинця було кілька татуювань.

Відео: Зґвалтування у парку (YouTube/Новости-N)

В даний час на місці події працюють співробітники Центрального райвідділу поліції.

Інформацію про зґвалтування підтвердило по телефону джерело видання в обласному управлінні поліції.

До речі, з'явилися нові подробиці про вбивство випускниці в Тернопільській області.