ru ua

"Ніхто не відпускав": Стала відома подальша доля вандала, який зруйнував меморіал Небесної Сотні

"Ніхто не відпускав": Стала відома подальша доля вандала, який зруйнував меморіал Небесної Сотні Фото: Юрій Чеканов (Facebook/Зорян Шкіряк)

Інформація про звільнення зловмисника виявилася фейком

Вандал Юрій Чеканов, який в центрі Києва зруйнував меморіал Героям Небесної Сотні, знаходиться у Київському слідчому ізоляторі і ніхто його не відпускав. Прокуратура Києва спростувала інформацію, поширену в ЗМІ, що апеляційний суд звільнив з-під варти севастопольця. Про це повідомляється на сторінці "Муніципальна варта" в соцмережі Facebook.

"Штаб "Муніципальна Варта" негайно після появи інформації зв'язався з представниками київської Феміди, і з'ясувалося, що ніхто нікого не відпускав, і все це - інформаційний фейк. Про це і розповіла речник столичної прокуратури Надія Максимець", - передали в мережі.

Повідомляється, що зараз підозрюваний знаходиться у Київському слідчому ізоляторі, куди його посадили на два місяці за рішенням суду від 6 жовтня.

"Жодної доставки в будь-який суд Києва для зміни запобіжного заходу не відбувалося. Так само прокуратура не отримувала інформацію про виклик його до апеляційного суду для розгляду апеляції на запобіжний захід", - повідомила речник прокуратури.

Відзначається, що у прокуратури немає відомостей, що затриманий взагалі оскаржував свій арешт. За словами Максимець, вандал не сплатив заставу у 320 тисяч гривень, тож і ця можливість звільнення для нього наразі закрита.

"Ніхто не відпускав": Стала відома подальша доля вандала, який зруйнував меморіал Небесної Сотні

Скріншот поста (facebook.com/MunicipalnaVarta)

Раніше повідомлялося, що вандала, який розбив пам'ятник Героям Небесної Сотні, відпустили на свободу.