ua en ru

"Ніхто не скаржився": у харківському внз відреагували на появу тарганів в їжі для курсантів

"Ніхто не скаржився": у харківському внз відреагували на появу тарганів в їжі для курсантів Фото: В їжі курсантів були виявлені комахи (колаж РБК-Україна)

При цьому керівництво обіцяє перевірити поширену в мережі інформацію

Командування Харківського національного університету Повітряних сил (ХНУПС) імені Кожедуба заявило, що офіційних скарг на погане харчування в їдальні навчального закладу не надходило. Про це повідомляється на сторінці університету Facebook.

"Наразі з’ясовано, що скарг та заяв на адресу командування університету, фірми яка надає послуги по харчуванню, не надходило, офіційних повідомлень не отримувалось, відповідних записів в книгах контролю якості їжі немає", - йдеться в повідомленні.

При цьому у ХНУПС обіцяють перевірити поширену в мережі інформацію про порушення в організації харчування курсантів.

Також у вузі запевнили, що раніше військова прокуратура дійсно виявила тарганів в їдальні. Але дане порушення санітарно-епідеміологічних вимог нібито було усунуто.

"Ніхто не скаржився": у харківському внз відреагували на появу тарганів в їжі для курсантів

Скріншот поста (facebook.com/Харківський-національний-університет-Повітряних-Сил-імені-Івана-Кожедуба)

Раніше військові прокурори Харківського гарнізону у зв'язку з розслідуванням розкрадань у Харківському Національному інституті Повітряних сил провели перевірку їдальні внз. У продуктах харчування були виявлені таргани і черв'яки.

"З цим неможливо миритися. Розумію, що після таких фото буде шалений шквал критики, але з цим неможливо миритися. Військові прокурори Харківського гарнізону, у зв'язку з розслідуванням розкрадань у Харківському Національному інституті Повітряних сил, що йшли не на склади боєприпасів (куди вже є заборона заходити з ГШ МОУ) - а в курсантську їдальню! Виявляється, що так харчуються майбутні військові льотчики. Керівник та заступник керівника ХНІПС відповідно учора перший (генерал-майор) і сьогодні другий (полковник) - затримано військовою прокуратурою. Завтра суд обиратиме запобіжний захід обом", - написав головний військовий прокурор на своїй сторінці.