ua en ru

Нова перша леді США поділилася власними секретами сімейного щастя

Нова перша леді США поділилася власними секретами сімейного щастя Фото: Меланія Трамп по закінченню виборів

Меланія Трамп вважає свій шлюб важким, але майже ідеальним

Дружині новообраного президента США Меланії Трамп доводиться витрачати чимало сил на підтримку іміджу сімейної жінки. Адже, за її власним визнанням, побудувати міцну сім'ю з людиною, якій доступно абсолютно все – завдання непросте. Видання Единственная зібрало чотири ради від Меланії, як зберегти сімейне щастя.

1. Сім'я – понад усе

"Так уже склалося моє життя, що я виконую відразу кілька ролей: у мене є бізнес, я – публічна особа, а ще я дружина і мама. І саме ці дві ролі – в пріоритеті для мене. Найбільше свого часу я присвячую чоловікові і синові", - стверджує нова перша леді США.

За словами колишньої моделі, сучасні жінки більшою мірою зациклені на собі, і не хочуть присвячувати себе сімейних справах, і це робить сім'ї неміцними.

2. Не намагатися змінити чоловіка

Меланія Трамп впевнена, намагатися міняти людину, який знаходиться поруч з тобою – завдання досить невдячна, оскільки люди не змінюються. І найкращий спосіб прожити довге спільне життя – прийняти людину такою, якою вона є.

3. Працювати над стосунками – завдання жінки

Щоб у сім'ї було тихо і спокійно, жінка повинна працювати над цим. Тобто, коли твій чоловік повертається додому після робочого дня, він не повинен зустрічати вдома з'ясування ставлення або претензії – тільки любов, спокій і мир.

4. Мати свій особистий простір

Перша леді США завжди знаходить час для себе, оскільки впевнена, що тільки задоволена собою жінка може бути хорошою дружиною. В її розкладі завжди є місце для масажу, пілатесу, великого тенісу та плавання.

Зазначимо, що Меланія – третя дружина Дональда Трампа. За його словами, найбільше його захоплює в ній життя сім'єю і дбайливе ставлення до грошей.

Нагадаємо, все ще чинна перша леді США Мішель Обама розплакалася на прощальній вечірці.