ua en ru

Новинський все: як мережі відреагували на втечу нардепа Вадима Новинського

Новинський все: як мережі відреагували на втечу нардепа Вадима Новинського Фото: Вадим Новинський (inshe.tv)

Вадим Новинський полетів в Елладу, хоча раніше заявляв, що не збирається залишати Україну

Нардеп Вадим Новинський втік з України в Афон (Греція). Як повідомив журналістам голова СБУ Василь Грицак, скандальний політик вилетів у Греції в п'ятницю, 4 листопада.

"За нашими даними, Новинський сьогодні вранці о 9:30 вилетів у Греції, в Салоніках із Жулян своїм бортом", - зазначив Грицак.

Втеча Новинського викликав обурення у користувачів соціальних мереж

"СБУ простежила за втечею Новинського. До самого трапа вели. "Так, Новинський дійсно втік", - повідомили в СБУ", - написав у Facebook популярний блогер Антон Ходза.

До речі, сам Новинський заявляв, що в ці дні збирається відвідати грецький Афон, однак обіцяв повернутися в Україну. Крім того, він зазначив, що вважає справу проти себе політично мотивованим.

Додамо, що раніше Верховна Рада України отримала подання ГПУ на залучення Новинського до відповідальності.

"Тільки що отримав подання від Генеральної прокуратури на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Вадима Новинського. Як завжди, невідкладно направив на розгляд Регламентного комітету ВРУ", - повідомив Парубій.

Зазначимо, що з проханням дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності Новинського в парламент звернувся Юрій Луценко.

Генпрокурор України заявив, що Управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України здійснює розслідування по справі Валерія Новинського за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146 і 1 ч. ст.365 КК України, за фактом перевищення влади і службових повноважень колишніми високопоставленими чиновниками.

Раніше Луценко заявив, що ще один важливий свідок дав свідчення проти Новинського.