ua en ru

У Новій Зеландії виявили моторошне підводне істота

У Новій Зеландії виявили моторошне підводне істота Фото: Острохвостый вугор

Як виявилося, турист виявив на узбережжі рідкісний вид вугра

Безглазое істота з огрмоным кількістю гострих зубів знайшов неподалік від морського узбережжя прогулюється турист Мюррей Милгрю.

Як повідомляє Vlad Time, виявивши дивну рибу, чоловік спочатку подумав, що перед ним — справжня потвора. Пізніше оповідач уважніше роздивився свою знахідку.

"Спочатку я дуже здивувався, побачивши, що собою являє ця істота. Тіло його було м'яким, на голові відсутні очі, причому навіть поглиблень для них не було. Крім цього, на голові істоти було дуже багато морських равликів. Також у верхній частині тулуба у цієї істоти був присутній плавник", - поділився враженнями Мюррей Милгрю.

Вченим вдалося дізнатися в даному об'єкті рідкісний видморского жителя — острохвостого вугра, якого рідко можна побачити, з-під товщі піску, в якій він вичікує видобуток. Подібне істота, яка може зрости до 2,5 метрів, вже виявляли 3 роки тому в США. В той момент труп невідомої істоти неабияк налякав місцевих жителів.

Зараз також активно обговорюють новину про те, що у світі з'явилося нове винахід для спортсменів — "Шнурки майбутнього".