ua en ru

Новий тренд: бородаті чоловіки вражають весняною прикрасою (фото)

Новий тренд: бородаті чоловіки вражають весняною прикрасою (фото) Фото: новий весняний тренд (instagram.com/zhenyavolkova)

Тренд розвивається завдяки соціальним мережам

Нинішній весняний тренд бородаті чоловіки вирішили відзначити прикрасою своєї бороди квітами. Відповідний хештег #flowersbeard активно поширюється в соціальній мережі, передає "Главком".

Так, деякі учасники флешмобу ставляться до цього як до забави, прикрашаючи свої бороди простими квітами, в той час як інші влаштовують з цією метою спеціальні стилізовані фотосесії. Деякі з чоловіків таким чином просто намагаються згладити свій суворий образ.

Звернемо увагу, що "квітково-бородата" ідея народилася ще в 1977-му році після пісні Джона Філліпса "Сан-Франциско". Саме в ній були рядки "Якщо ви збираєтеся в Сан-Франциско, не забудьте вплести квіти у волосся", які надихнули молодих людей з усього світу їхати в Сан-Франциско і носити квіти в волоссі.

"Об'ємні бороди можна прикрасити маленькими квітками в невеликій кількості. Для любителів поекспериментувати із зовнішнім виглядом є можливість прикрасити бороду великими квітами, які практично перетворять бороду в горщик з квітами", - йдеться в повідомленні.

Новий тренд: бородаті чоловіки вражають весняною прикрасою (фото)Новий тренд: бородаті чоловіки вражають весняною прикрасою (фото)Новий тренд: бородаті чоловіки вражають весняною прикрасою (фото)

Фото: новий весняний тренд (instagram.com/explore/tags/flowersbeard)

До речі, яскраві фарби, виразні принти, денім і ретро-стиль – головні тренди сезону весна-літо 2018. Жодна дівчина не залишиться непоміченою, слідуючи модним тенденціям. Андре Тан представив літню колекцію і розповів, що буде в тренді цього літа. Крім трендів, український дизайнер рекомендує не забувати приміряти посмішку і гарний настрій – це одне з найважливіших правил модного образу.