ua en ru

Янукович став блогером одного з українських ЗМІ

Янукович став блогером одного з українських ЗМІ Фото: Віктор Янукович (avtoinsider.com)

Побіжний екс-президент України написав перший пост 29 грудня

Віктор Янукович завів блог на сайті видання "Корреспондент". Перший пост "легітимного" датується 29 грудня. Всього екс-президент зробив сім записів, в яких пише "правду" про української влади. Про це написала медіаексперт Діана Дуцик на сайті "Детектор.Медіа".

"Про що писав Янукович? І був це Янукович? Всі пости написані кілька в дивній манері. І, за винятком двох перших, побудовані на спростуванні окремих тез про події на Майдані", - зазначила Дуцик.

Свій перший пост колишній гарант присвятив екс-депутатові Держдуми РФ, який був єдиним у своєму скликанні, хто не визнавав анексію Криму, Іллі Пономарьову

"Не могла така людина не зацікавити спецслужби і агентів ЦРУ США, який був вхожий в урядові кола Росії високого рівня, практично все життя займатися комп'ютерними технологіями та проектами, якими як: "Сколково", ВАТ "Ростелеком" і "Електронна Росія" У свою чергу Пономарьов активно бере участь у громадських "договороспроможні" російських лівих рухах", - пише Янукович.

Другий запис розповідає про бізнес Петра Порошенка в Росії. Наступні пости "легітимного" присвячені Майдану. Вони практично побудовані на спростування статті Мустафи Найєма та Сергія Лещенка від 6 грудня 2013 "День і ніч Віктора Януковича. Хто втопив Євромайдан в крові".

Дуцик зазначає, що всі пости Януковича написані в досить дивній манері.

Раніше депутат запропонував Савченко разом з Януковичем написати книгу.