Не пам'ятаю: Янукович не зміг назвати кількість загиблих на Майдані

STYLERLIFE        28.11.2016 - 20:27
Фото: Віктор Янукович (Business Insider)
Фото: Віктор Янукович (Business Insider)

Судячи за словами екс-президента, він навіть не цікавився кількістю смертей під час Революції Гідності

Віктор Янукович не володіє інформацією щодо кількості загиблих на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Про це екс-президент заявив під час відеодопиту.

"Я цього не пам'ятаю. Зараз у мене немає такої пам'яті. Знаю, що це кількість загиблих була найвищою за всі дні протистояння", - сказав Янукович, відповідаючи на питання про те, яким була кількість жертв на Майдані 20 лютого 2014 року.

За його словами, мова йде про приблизно 70-80 загиблих 20 лютого. Президент-утікач також згадав, що йому доповідали про загиблих і постраждалих під час протистояння в Києві 24, 27, 30 січня, 18, 19, 20 лютого.

"Інформація про жертви була у довідках, які прямували в Адміністрацію президента. Силові відомства надсилали інформацію з приводу резонансних подій. Інформація надходила каналами спеціального зв'язку", - додав Янукович.

Зазначимо, що пізніше під час прес-конференції, відповідаючи на питання російських журналістів, Янукович заявив, що пам'ять у нього "прекрасна".

"Я можу навіть уроки давати... Просто я не запам'ятовую того, що мені не цікаво", - сказав він.

До речі, онлайн-трансляцію допиту можна подивитися тут.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся