Потрібна допомога: у Полтавській області можуть загинути понад 30 тварин

Потрібна допомога: у Полтавській області можуть загинути понад 30 тварин
Фото: Потрібна допомога! (Колаж РБК-Україна)

Зоо-волонтер невиліковно хвора і прийняла страшне рішення про долю звірів

Зоо-волонтер бабуся Дуся з Полтавської області потребує допомоги. Пенсіонерка прийняла рішення приспати своїх підопічних, якщо не зможе їм знайти опікунів. Про це повідомили волонтери в групі "Допомога бездомним тваринам р. Пирятин" в соціальній мережі Facebook.

Волонтер Інна Гребенюкова написала, що у бабці Дусі, яка дбала про 34 тварин, виявили рак і їй доведеться переїхати, так зі здоров'ям у неї зовсім погано. Підопічних тварин зоо-волонтер прийняла рішення приспати, так забрати їх з собою не може, а прилаштувати тварин в добрі руки не вдається.

"Бабуся Дуся в поганому стані. Буде переїжджати з Майорщини в Пирятин, на доживання. Я просила допомоги у всіх, у кого могла, але все марно", - повідомила Гребенюкова.

Вона написала, що з 26 собак вже стерилізували 10 і змогли забрати цуценят. Крім того, волонтери Полтавської області допомагали, чим могли бабусі Дусі і возили продукти.

Потрібна допомога: у Полтавській області можуть загинути понад 30 тваринПотрібна допомога: у Полтавській області можуть загинути понад 30 тваринПотрібна допомога: у Полтавській області можуть загинути понад 30 тваринПотрібна допомога: у Полтавській області можуть загинути понад 30 тваринПотрібна допомога: у Полтавській області можуть загинути понад 30 тваринПотрібна допомога: у Полтавській області можуть загинути понад 30 тваринПотрібна допомога: у Полтавській області можуть загинути понад 30 тваринПотрібна допомога: у Полтавській області можуть загинути понад 30 тварин
 

Фото: Притулок бабусі Дусі (facebook.com)

"У неї вік і рак грудей. І у неї більше немає сил. Їй нема чим годувати ораву з майже 30 собак. Вона здалася. Дзвонила мені сьогодні, плакала. Сказала, що прийняла рішення – евтаназія 26 собак (10 дівчаток стерильні) та 8 котів. Якщо вона від них поїде, селяни все одно їх повбивають, просто набагато жорсткіше", - сказано в повідомленні.

Потрібна допомога: у Полтавській області можуть загинути понад 30 тварин

Скріншот поста (facebook.com)

Ще один зоо-волонтер Настя Глазу написала, що єдине, що зараз зможе врятувати цих тварин – це якщо хтось прочитає заклик про допомогу і візьме собі тварину на кураторство або в сім'ю.

"Це те, чого боїться кожна з нас – що ми будемо вмирати і не знати, як врятувати своїх підопічних звірів. У цієї жінки є страшна перевага – вона знає, скільки їй залишилося й прийняла рішення про те, що забере тварин з життя разом з собою", - підкреслила зоо-волонтер.

Вона пояснила, що таке рішення тільки здається лютої жестю для тих, хто не знає реалії українських сіл і притулків.

Потрібна допомога: у Полтавській області можуть загинути понад 30 тварин

Скріншот поста (facebook.com/glazoo)

До речі, ми нещодавно писали про те, що зоо-волонтер з "сірої зони" потребує допомоги.

Рекомендуємо подивитись: Хайп-таксі #20: скільки грошей потрібно на відпустку

Відео: video.rbc.ua

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся