Потрібна допомога: через лікарську помилку дівчина впала в кому

STYLERLIFE        24.10.2016 - 15:25
Фото: Олена Шекочихина (Facebook)
Фото: Олена Шекочихина (Facebook)

Невдала операція закінчилася для Олени Шекочихиной кількома курсами хіміотерапії та медикаментозної комою

Дівчина-волонтер Олена Шекочихина, кототрая в 2015 році чергувала в госпіталі ім. Мечникова в Дніпрі і доглядала за бійцями, потребує допомоги. Про це на сторінці в Facebook повідомила Ірина Мещерякова.

“Олена вже кілька років бореться з раком. Все починалося як у всіх, з дрібниці. Маленька пухлина, невдала операція і помилка лікарів. Потім було кілька курсів важкої хіміотерапії. І ось, приїхавши на черговий курс, прямо в лікарні на тлі метастатичного ураження у неї лопнула печінку. Олену прооперували і зараз вона в медикаментозній комі, у стабільно важкому стані. Вже три дні вона лежить у реанімації без свідомості і сама не дихає", - написала Мещерякова.

 

Цей пост повинен набрати не тільки лайки і репости, а й реально допомогти моєму другові. Elena Shchekochikhina 2015 році деж...

Опубліковано Ira Meshchryakova 21 жовтня 2016 р.

Допомогти дівчині можна переказом на рахунок Приват Банку": 5168 7573 0694 9084 Щекочихіна Валентина Михайлівна (Мати Олени).

"Олені стало трохи гірше, якісь проблеми з легенями. Лікарі поки не зважилися відключити її від апарату штучного дихання, сама вона все ще не дихає. Сьогодні після аналізів, якщо вони будуть хорошими, будуть виводити зі стану медикаментозної коми. За ці дні мама оплатила рахунки на 44 тисячі гривень, завдяки підтримці всіх вас. Але кожен день в реанімації все ще дуже дорогий", - пояснюють друзі Олени.

Нагадаємо, раніше Styler розповів про те, як живуть сім'ї на єдиній в Україні "Дачі" для онкохворих дітей.

On Top