ru ua

"Потрібна ваша допомога": топ-5 добрих справ перед Новим роком

"Потрібна ваша допомога": топ-5 добрих справ перед Новим роком Фото: Благодійність (pixabay.com - 6979608)

П'ять новорічних благодійних ініціатив, які допоможуть зробити когось дуже-дуже щасливим

22% всіх грошей на благодійність збирають за два дні перед Новим роком. Це пов'язано з тим, що під час новорічних свят кожен з нас стає трішки добрішим.

Ми склали список з п'яти новорічних благодійних ініціатив, які допоможуть вам відчути себе справжнім помічником Санти і зробити когось дуже-дуже щасливим.

1. #шаленадопомога - найбожевільніша благодійна акція року

Фонд "Запорука" та Українська біржа благодійності запустили незвичайну акцію #шаленадопомога, в рамках якої відомі українці зважилися на божевільні вчинки.

Позитив з групи "Время і Стекло" зробить депіляцію лівої ноги, співачка Анна Завальська зробить тату з Іво Бобулом на всю спину, головний редактор "Платформи" Юрій Марченко пофарбує бороду у фіолетовий колір, генпродюсер Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук проколе вухо, а засновниця оргкомітету UFW Ірина Данилевська прийде на світський захід у костюмі відьми з мітлою і в перуці.

"Потрібна ваша допомога": топ-5 добрих справ перед Новим рокомФото: Встигнути допомогти діткам можна до настання Нового року (pixaby.com - jill111)

Щоб зірки виконали божевільні челенджі, потрібно зібрати певну суму грошей на сайті УББ. Всі зібрані кошти підуть маленьким жителям "Дачі". Це єдиний в Україні центр, де діти живуть разом зі своїми сім'ями під час і після лікування раку, завдяки чому швидше одужують.

Подивитися повний список "зоряних лотів" і перерахувати гроші за шалені челенджі можна на сайт УББ.

2. Новорічні подарунки для бабусь і дідусів

Фонд допомоги літнім людям "Життєлюб" пропонує подарувати частинку тепла і турботи у вигляді наборів продуктів самотнім бабусям і дідусям. Мінімальний набір необхідних продуктів коштує близько 150 гривень і включає крупи, цукор, чай, варення та печиво.

Для літніх людей це два тижні повноцінного харчування! Допомогти можна тут.

3. "Перша професія" для вихованців дитячого будинку

"Клуб Добродіїв" разом з громадською організацією "Освіторія" запустили збір коштів на проект "Перша професія", в рамках якого вихованці дитячого будинку навчаться шити та ремонтувати взуття.

"Потрібна ваша допомога": топ-5 добрих справ перед Новим рокомФото: Під час новорічних свят кожен з нас стає трішки добрішим (pixabay.com - Lepale)

Таким чином діти отримають навички першої професії і не будуть боятися майбутнього за стінами інтернату.

Заробітну плату викладачам протягом року забезпечує "Освіторія", однак ще потрібно зібрати 50 000 гривень на матеріали та інвентар.

Щоб підтримати ініціативу, переводьте кошти за реквізитами:

БО "БФ "Клуб Добродіїв" Код ЄДРПОУ: 40709504,

МФО: 321842 р / р: № 26000053177737 (UAH), в ПАТ КБ "Приват-БАНК"

Призначення платежу: Благодійний внесок на програму Перша професія.

4. Благодійні сувеніри для наших чотирилапих друзів

Фонд "Happy Paw", який займається бездомними котами і собаками, випустив спеціальну сувенірну колекцію іграшок, значків, чашок і блокнотів. Всі кошти, зібрані з продажу сувенірів, підуть на їжу, теплі вольєри і допомогу бездомним тваринам.

"Потрібна ваша допомога": топ-5 добрих справ перед Новим рокомФото: Передноворічний час - відповідний період для допомоги літнім людям (stevepb)

Купити приємні дрібниці і зробити наших пухнастих друзів щасливими можна тут.

5. Новорічні подарунки для дітей в АТО

БФ "Територія Добра" вирішив подарувати відчуття любові і тепла 400 хлопчикам і дівчаткам з прифронтових сіл, де постійно пролітають кулі і кожен день проходить в тривозі і страху.

Приєднатися до акції та пожертвувати кошти на подарунки дітям з АТО можна на сайт УББ.