ua en ru

Обмін полоненими: реакція мережі на повернення українських героїв

Обмін полоненими: реакція мережі на повернення українських героїв Обмін полоненими (фото: ЛІЦ)

"Вдома чекають... Та і не тільки вдома. Я за тисячі кілометрів чекаю їхнього повернення до рідних!"

Представники "ЛНР" передали українській стороні 16 заручників в рамках обміну полоненими.

З так званої "нульової позначки" на підконтрольну Україні територію повернулися три автобуси з 16 українцями, яких утримували бойовики.

Серед звільнених - звинувачені нібито у шпигунстві футбольні фанати Владислав Овчаренко і Артем Ахмеров, а також військовослужбовець Валентин Богдан.

Користувачі мережі активно обговорюють обмін полоненими.

"Поки йдуть приготування до Нового року, корпоративи та шинкування салатиків, паралельно з цим в нашій країні відбувається дуже важлива подія. Дуже! Це перший обмін полоненими на Донбасі за тривалий період", - зазначила Віра Олійник.

ПП: Усі 74 українських заручники уже вдома, на контрольованій нашою армією території.

Опубліковано Петром Порошенком 27 грудня 2017 р.

ПП: Щойно подякував нашим хлопцям, які повертаються з полону. Серед них - кіборг Олександр Морозов та історик Ігор Козловський. Дякую за витривалість, хлопці!

Опубліковано Петром Порошенком 27 грудня 2017 р.

"Розвідник-кулеметник 92-ї бригади ЗСУ Владислав Лактіонов заявив сепаратистам про своє бажання знову служити в лавах ЗСУ: "Спочатку повернуся, трохи підлікуюся, а потім продовжу свою службу за контрактом". Що в перекладі з дипломатичної означає: "Я вас, гадів, душив і душити далі буду". Мужик", - написав Антон Пересмєшніков.

В Луганске стоит весенняя погода. + 6 градусов, солнце. Из эленер, украинские патриоты уезжают к месту обмена. Ну, с б...

Опубліковано Антоном Пересмешниковим 27 грудня 2017 р.

"Вдома чекають... Та і не тільки вдома. Я за тисячі кілометрів чекаю їхнього повернення до рідних!" - зізналася Ірена Сорокіна.

ОВЧАРЕНКО І АХМЕРОВ НА СВОБОДУ Тільки що відбувся обмін. Величезна подяка всім движам і всім хто відгукнувся і ...

Опубліковано Зоря Ультрас 27 грудня 2017 р.

"Незалежно від віри і національності, від професії і політичних переконань, від освіти і покликання, всі сьогодні моляться за обмін полоненими... Нехай Всевишній почує нас і наші молитви. Нехай дасть сил і терпіння матерям наших полонених і хлопцям, які пережили це пекло... Нехай всі зустрінуть Новий рік у себе вдома, обіймаючи своїх рідних і близьких. Амінь", - написала Гайде Різаєва.

Всю ніч не могла заснути. Стільки хвилювань. Нарешті, це відбулося. Зараз летимо зустрічати наших хлопців. В мене просто нема слів

Опубліковано Марією Варфоломеєвою 27 грудня 2017 р.

"Єдине, що можу додати від себе, це велике спасибі. Всім, хто весь цей час, роками, допомагав сім'ям", - зазначила Ірина Гук.

"Щиро вітаю звільнених заручників. Дякую всім нашим службам і відомствам, завдяки яким ця радість стала можливою. Але треба завжди пам'ятати, що в російському полоні продовжують перебувати мільйони українців - жителів Криму і Донбасу. І всі ми зобов'язані докласти всіх зусиль, щоб 2018 рік став роком відновлення миру і суверенітету України над тимчасово окупованими і анексованими нашими територіями", - написав в Facebook Олег Ляшко.

Додамо, що раніше уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська заявила, що 15 осіб відмовляються від передачі в ОРДЛО.

Також 43 людини зі списку 306 утримуваних Києвом не приїхали на обмін, тому що раніше відбули покарання і були звільнені.

Відзначимо, до цього стало відомо, що Кабінет міністрів надасть звільненим українським полоненим соціальну і фінансову допомогу.

До речі, українців закликали зустріти в "Борисполі" визволених із полону співгромадян.