ua en ru

Оголені селфі російських моделей обурили постояльців готелю в Дубаї

Оголені селфі російських моделей обурили постояльців готелю в Дубаї Фото: Одна з порушниць спокою

Адміністрація готелю була змушена звернутися до дівчат з офіційним проханням

Відомі російські моделі викликали скандал у Дубаї, коли почали викладати в соцмережу відверті фото, зроблені в п'ятизірковому готелі. Актриса Анна Калашникова, модель Олена Шишкова, а також зірки шоу "Дом-2" Вікторія Боня, Еліна Камірен і Вікторія Романець прибутку в Дубай на запрошення дизайнера Анни Чибісової для участі в фотосесії для бренду D AngelAnn. Про це повідомляє Час Пік.

Дівчата наплювали на суворі звичаї цієї країни і отримали за це гнівний лист від адміністрації готелю, в якому жили. Виявилося, що після публікації фото розділ геолокації готелю в Инстаграмі перетворився в ...каталог спідньої білизни.

Оголені селфі російських моделей обурили постояльців готелю в ДубаїОголені селфі російських моделей обурили постояльців готелю в ДубаїОголені селфі російських моделей обурили постояльців готелю в Дубаї

Фото: Свої селфи дівчата розміщували в Instagram

Крім того, постояльці поскаржилися на зовнішній вигляд російських красунь, які виходили на сніданок в халатах і бігудях.

Керівництво готелю пояснило, що його концепція передбачає сімейний відпочинок, в який не вписуються фото з напівоголеними красунями.

"Я читала в загальній групі, що деякі дівчата обурювалися, тому що вони звикли публікувати "оголені" знімки: фото у ванній, у туалеті. Адміністрація готелю мала на увазі не знімки на пляжі, а фото з самого готелю", — прокоментувала ситуацію Ганна Калашникова.

А тим часом в Ірані бодібілдерку заарештували за "неісламських" селфі.