ua en ru

Обійми!: в Одесі організували незвичайну акцію в підтримку воїнів АТО

Обійми!: в Одесі організували незвичайну акцію в підтримку воїнів АТО Фото: АТО (instagram.com/military_tv_ua)

В центрі міста закликають обійняти бійця в балаклаві

У центрі Одеси влаштували незвичайну акцію в підтримку українських військовослужбовців, які захищають нашу країну в зоні АТО. Біля пам'ятника Дюку мовчки стоїть людина в балаклаві і у військовій формі та один з організаторів акції, який тримає плакат з пропозицією обійняти захисника. Про це повідомляє 1tv.od.ua.

"Обійми захисника України! Йому це потрібно", - написано на плакаті.

Зазначається, що до акції приєдналися кілька десятків перехожих. За словами організаторів, боєць в балаклаві уособлює всіх захисників України. Акцію влаштували, щоб нагадати городянам про необхідність нашої підтримки воїнам АТО.

Обійми!: в Одесі організували незвичайну акцію в підтримку воїнів АТООбійми!: в Одесі організували незвичайну акцію в підтримку воїнів АТООбійми!: в Одесі організували незвичайну акцію в підтримку воїнів АТООбійми!: в Одесі організували незвичайну акцію в підтримку воїнів АТООбійми!: в Одесі організували незвичайну акцію в підтримку воїнів АТО

Фото: Акція (1tv.od.ua)

"Вчора дружина дивилася в Facebook про вінницького Діда Мороза – його обіймали. І каже: поставте бійця, подивіться, як люди будуть реагувати. Люди реагують нормально", - розповів організатор акції Володимир "Душман" Галаган.

До речі, в мережі розповіли зворушливу історію про 77-річного бійця АТО.