Зворотня сторона Олімпіади: журналісти розповіли про "підводні камені" українського спорту

Зворотня сторона Олімпіади: журналісти розповіли про "підводні камені" українського спорту
Фото: Українські спортсмени (newsmir.info)

Як з'ясувалося, 22 спортсмени з України виступали в Бразилії під прапорами інших держав

Журналісти програми Гроші з'ясували, як зараз живуть українські спортсмени, з якими проблемами вони стикаються, що ховається за перемогами та поразками наших спортсменів.

Юрист і спортсмен Юрій Бойко розповів, що держава не займається підтримкою наших спортсменів і ігнорує їх фінансові потреби, і змушує їх самостійно оплачувати свою участь у змаганнях, а також регулярно сплачувати так звані "побори" федераціям, які мають необмежені права.

Також у сюжеті йдеться про те, що Міністерство молоді і спорту делегує більшість своїх повноважень спортивним федераціям, які, по факту, є звичайними громадськими організаціями, що дає їм можливість діяти на свій розсуд. Більш того, подібні організації вирішують долі цілих видів спорту, "продають" спортсменів іншим країнам і стягують з них чималі гроші.

Цікаво, що в Україні немає спеціальної допінг-лабораторії, що дозволяє міністерству спорту маніпулювати спортсменами і змушувати їх виступати на певних змаганнях. Як виявилося, виснажливих тренувань для того, щоб стати чемпіоном недостатньо.

Як раніше повідомлялося, призеру Олімпіади 2016 подарували квартиру у Львові.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся