ru ua

"Зразок працьовитості та терпіння": російський коментатор прийшов у захват від української біатлоністки

"Зразок працьовитості та терпіння": російський коментатор прийшов у захват від української біатлоністки Фото: Віта Семеренко (biathlon.com.ua)

Спортсменка отримала нагороду у Франції

Російський коментатор Дмитро Губернієв захопився украиснкой біатлоністкою Вітою Семеренко, яка завоювала бронзову медаль на третьому етапі Кубка світу в Ансі у Франції.

Журналіст поділився фотографією з українкою, яку підписав теплими словами. Знімок він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Віта Семеренко – зразок працьовитості і терпіння! Молодець, українка! Три роки не бачив, сумував! І ось – Віта на п'єдесталі!" – написав Губернієв.

"Зразок працьовитості та терпіння": російський коментатор прийшов у захват від української біатлоністки

Скріншот поста (instagram.com/guberniev_dmitry)

На знімку російський коментатор позує разом з усміхненою Вітою Семеренко.

Нагадаємо, що українка Віта Семеренко виборола бронзову медаль у спринтерській гонці у французькому Ансі на третьому етапі Кубка світу з біатлону.

Віта чисто пройшла обидва кордону і програла лише Анастасії Кузьміної зі Словаччини, а також німкені Лаурі Дальмайєр, яка вперше у цьому сезоні зійшла на подіум етапів Кубка світу.

Відзначимо також високе місце Валя Семеренко, яка також пройшла чисто вогневі рубежі і стала сьомою.

До речі, Віта Семеренко увійшла в топ-6 спринтерської гонки в Хохфільцені.

Їй вдалося закрити всі мішені і посіла четверте місце у спринті на другому етапі Кубка світу в Хохфільцені.

Перемогу здобула білоруська біатлоністка Дар'я Домрачева. Друге місце посіла словацька спортсменка Анастасія Кузьміна. Третьою фінішувала італійка Доротея Вірер.

У квіткову церемонію, крім Семеренко, потрапили норвежка Інгрід Леннмарк Таннревольд і фінка Кайса Макаряйнен - вони фінішували на п'ятому і шостому місцях відповідно.