ru ua

Обвинуваченого у справі про розтрату в скандальному військовому вузі в Харкові випустили під заставу

Обвинуваченого у справі про розтрату в скандальному військовому вузі в Харкові випустили під заставу Фото: Обвинуваченого випустили під заставу (Колаж РБК-Україна)

Його начальник залишився в СІЗО

Заступника начальника Харківського національного університету Повітряних сил (ХНУВС) імені Кожедуба випустили з СІЗО під заставу. Про це повідомляє "5 канал".

Заступника начальника Харківського національного університету Повітряних сил (ХНУВС) імені Кожедуба Ігоря Нікіфорова випустили з СІЗО під заставу в півмільйона гривень. Гроші за полковника внесли друзі.

Його начальник, генерал-майор Андрій Алімпієв залишився в СІЗО, так як не згоден зі звинуваченням і не вважає себе винним.

Нагадаємо, у листопаді у ХНУВС відбувся скандал з їжею для курсантів. В їжі були виявлені комахи. Військова прокуратура за заявами учнів ініціювала перевірку, в ході якої були виявлені розтрати на суму 2400000 грн на користь двох ТОВ при закупівлі пального.

Ігор Нікіфоров і Андрій Алімпієв були відсторонені від займаних посад, і Генеральна прокуратура України їх обох затримала. Дзержинський районний суд міста Харкова виніс постанову про арешт і дав право внести заставу. Для Алімпієва сума застави склала півтора мільйона гривень, а за Никифорова – 480 000 гривень.

Командування Харківського національного університету Повітряних сил (ХНУВС) імені Кожедуба заявило, що офіційних скарг на погане харчування в їдальні навчального закладу не надходило.

"Зараз встановлено, що скарг і заяв на адресу командування університету, фірми, що надає послуги з харчування, не надходило, офіційних повідомлень не виходило, відповідних записів у книгах контролю якості їжі немає", - йдеться в повідомленні.

При цьому у ХНУВС пообіцяли перевірити поширену в мережі інформацію про порушення в організації харчування курсантів. Також у вузі запевнили, що раніше військова прокуратура дійсно виявила тарганів в їдальні. Але дане порушення санітарно-епідеміологічних вимог нібито було усунуто.

Нагадаємо, військовий прокурор Матіос опублікував шокуючі фото з їдальні ХНУВС.