ru ua

Звичайна провокація: Мунтян прокоментував чутки про його участь у виборах

Звичайна провокація: Мунтян прокоментував чутки про його участь у виборах Володимир Мунтян (фото: facebook.com/vladimirmuntianu)

Звернення засновника Духовного Центру "Відродження", пастора Володимира Мунтяна

Пастор Володимир Мунтян прокоментував чутки про його участь у виборах.

"Дорогі друзі, за останні дні я часто чую, як мені задають одне питання – чи я збираюся в мери? І я дивуюся з цього питання, тому що насправді у мене не було навіть такої думки. Тому що я завжди говорив і говорю, що не займаюся політикою. І не планую нею займатися взагалі. І, звичайно ж, в мери я не збирався і про це навіть не думав", - сказав він.

Мунтян дивується: "Звідки взагалі це взято?"

"Це просто звичайнісінька провокація. І провокація все тих же людей, які знімають про мене нібито викривальні передачі, які випускають різні ролики. Ще кілька місяців тому вони самі надрукували брошурки. Де написали про вигадану ними ж самими якусь партію "Апостол", що нібито я хочу балотуватися в мери. Це просто проплачені речі, як ті ж передачі, які випускаються. І це, повторюю, провокація і цілковита не правда", - підкреслив він.

"Я пастор і я займаюся своєю справою. Хочу, щоб ви знали, що всі подібні чутки – неправда. Хай Бог вас благословить!" - додав пастор.

Раніше Володимир Мунтян відповів наклепникам.