ru ua

Очевидці пожежі в Лондоні розповіли про страшну трагедію

Очевидці пожежі в Лондоні розповіли про страшну трагедію Фото: Пожежа в Лондоні (twitter.com-JohnJBostock)

У четвер, 14 червня, в 24-поверховому будинку Гренфелл-тауер сталося загоряння

Саміра і Тамара, які живуть у цьому районі, стали свідками страшної пожежі на заході Лондона розповіли про трагедію. Люди викидали з вікон дітей, щоб їх врятувати, передає Російська служба ВВС.

"Я з братом та ще кількома, хто тут живе, побігли до цього будинку, поки ще до нього можна було підійти, а там люди викидали з вікон своїх дітей, кричали: "Врятуйте моїх дітей, рятуйте моїх дітей!" Бачили людей у вікнах, вони кричали: "Допоможіть, допоможіть!", а видно було, як вогонь заповнює все всередині їхньої квартири", - розповіли дівчата.

Відео: Пожежа в Лондоні (youtube.com/CBSDFW)

Чоловікові вдалося зловити немовляти, якого викинули з десятого поверху будівлі.

"Вікна були відкриті, і там була жінка, вона жестами показала, що зараз кине вниз малюка, і щоб хто-небудь його зловив. І якийсь чоловік побіг і зумів його зловити", - поділилася Саміра.

За словами Деррі Гловера, який живе неподалік від місця події, найжахливішим було дивитися, як люди на вулиці розмовляють по телефону з друзями і родичами, що залишилися в будинку.

"Вся вежа була у вогні. Я в жаху, ми всі в жаху - весь наш район, оскільки тут люди підтримують один одного. Ми прокинулися о пів на другу ночі від постійного тріска вертольотів. Залишився один чорний остов будівлі, скелет, і що лякає - так це постійний тріск і клацання. Ми знаємо декого з того будинку... Люди хвилюються, вони не знають, де їх близькі", - розповіла співачка Керіс Метт'юз, яка живе в сусідньому районі.


Відео: У Лондоні загорівся 24-поверхова будівля (youtube.com/NBC News)

"Будинок був нещодавно відремонтований зовні, облицюванням - якась пластмаса зверху була прироблена і вікна замінені, і вогонь пішов під цю нову обшивку, яка трималася на дерев'яних планках. Майже всі мешканці будинку на цей рахунок висловлювали занепокоєння", - розповіла Зейдан, мешканка багатоповерхівки, де сталася трагедія.

До речі, стало відомо, що кількість загиблих у Лондоні зросла до 12 осіб.