ru ua

В Одесі 9 травня вразили зворушливим привітанням 96-річного ветерана-морпеха

В Одесі 9 травня вразили зворушливим привітанням 96-річного ветерана-морпеха Фото: Ветеран Другої світової війни (facebook.com/alyonasyvak73)

У мережі показали несподіване привітання ветерана Другої світової

На 9 травня оркестр Військово-морських сил України влаштував несподіване привітання 96-річному ветерану Другої світової війни Івану Кулибабе. Про це повідомили в Facebook, а також опублікували відповідне відео в YouTube.

У мережі відзначили, що ветеран-морпех вже тривалий час не виходить із власної квартири і насилу встає. Однак це не завадило полковнику у відставці вийти у формі, щоб зустріти учасників оркестру, які привітали його з 9 травня.

Відео: Оркестр грає під балконом ветерана (YouTube/Ірина Олександрівна)

"Щоб там зараз не говорили про Одесу, всі сюжети збила проста історія щирої пам'яті. Духовий оркестр ВМСУ привітав ветерана-морпеха Івана Трохимовича Кулібабу під його балконом. Ініціатива такого привітання прийшла від інших ветеранів і була підтримана офіцерами командування ВМСУ. Іван Трохимович на 97-му році. Останнім часом майже не встає. Коли залунали звуки оркестру, він вийшов на балкон в рябчику, як лежав, рідні встигли надіти на нього теплий гольф, потім швидко донесли кітель. І він трохи нервував, поки не принесли його кашкет. Так, він стоїть на пошарпаному балконі. Він - стоїть. В його майже 97 він отримує особисту шану тих, хто вийшов з Криму в 2014, і не мають балконів. І він стоїть і віддає їм шану, трохи нервує, що рідні кашкет не відразу знайшли", - розповіли в мережі.

В Одесі 9 травня вразили зворушливим привітанням 96-річного ветерана-морпехаФото: Іван Кулібаба в 2016 році (Кадр з відео YouTube/Breeze347)

В Одесі 9 травня вразили зворушливим привітанням 96-річного ветерана-морпеха

Скріншот поста акаунта facebook.com/alyonasyvak73

До речі, відома волонтер розповіла про родичів, які брали участь у Другій світовій війні.