ru ua

В Одесі іноземець хотів вивезти 2-річну дитину в Туреччину

В Одесі іноземець хотів вивезти 2-річну дитину в Туреччину Фото: Дитина (pixabay.com)

Мати дитини негайно звернулася в поліцію

В Одесі іноземець викрав 2-річну дитину, яка виявилася його дочкою. Про це повідомив радник Головного Управління Національної поліції в Одеській області Руслан Форостяк на своїй сторінці в Facebook.

"На побаченні бойфренд несподівано усвідомив, що не може і не уявляє своє життя без дочки і, керуючись емоціями, силою відібрав дитини. Згодом повідомив "смскою", що він забирає дитину до себе на батьківщину, у Туреччину, і вони вже, начебто, спрямовуються на автомобілі додому, де, на його думку, дочка чекає краще життя з батьком, без матері, яка, знову ж таки, на його думку, виявився повним нікчемою", – розповів Форостяк.

Перелякана і схвильована жінка негайно звернулася в поліцію.

"Правоохоронці серйозно сприйняли ситуацію, були повідомлені всі прикордонні загони і переходи, перевірка показала, що машина ще в нашій країні, по місту розіслали орієнтування", – зазначив Руслан.

Повідомляється, що іноземець не встиг виїхати з Одеси з дитиною, тому правоохоронці затримали його і доставили в місцеве відділення поліції, де буде дана правова оцінка його дій. Дівчинку повернули матері.

В Одесі іноземець хотів вивезти 2-річну дитину в ТуреччинуФото: Поліцейські повернули дитину (facebook.com/ruslan.forostyak)

"Вітаю маму з поверненням, бажаю їй бути більш обачною, дитині здоров'я і спасибі нашим поліцейським за блискучу роботу", - підсумував представник правоохоронних органів.

В Одесі іноземець хотів вивезти 2-річну дитину в Туреччину

Скріншот поста (facebook.com/ruslan.forostyak)

Нагадаємо, що в Києві на очах у перехожих викрали жінку. Жінка вигулювала собаку. Несподівано під'їхав автомобіль марки Hyundai і невідомі почали заштовхувати туди жінку. Перехожі намагалися їм перешкодити, але не впоралися.

Також повідомлялося, що бабуся вбитої школярки у Кропивницького розповіла подробиці жахливого інциденту.