ru ua

В Одесі провели ексгумацію тіл загиблих в таборі "Вікторія" дітей

В Одесі провели ексгумацію тіл загиблих в таборі "Вікторія" дітей Фото: Табір "Вікторія" (facebook.com/ поліція-Одеської-області)

Сім'ї дівчаток підозрюють, що раніше тіла були переплутані

В Одесі провели ексгумацію тіл дітей, які загинули під час пожежі в таборі "Вікторія". Про це повідомляє ТСН.

Батьки зажадали провести повторну ДНК-експертизу, оскільки вони підозрюють, що в одеському бюро судово-медичної експертизи перед похованням переплутали тіла їхніх дітей.

Повторну експертизу проводитимуть харківські фахівці. Для цього труни дітей витягли із землі на західному цвинтарі Одеси і повезли на експертизу.

"Це нам треба зробити, щоб ми знали, де наші діти і кого ми поховали", - заявила мама одного із загиблих дівчаток.

Відео: В Одесі провели ексгумацію тіл загиблих в таборі дітей (tsn.ua)

Сумніви щодо того, чиї останки насправді в гробах, з'явилися у батька покійної Соні Мазур. Перед відпочинком в таборі його дочки видалили зуби, проте в описах експертизи тіла, яке видали для поховання, було зазначено зовсім інше.

"В описі експерименту вказані зуби, які не повинні були бути присутніми на верхній щелепі", - розповів батько загиблої дитини.

Адвокат сімей, в яких загинули діти розповідає, якщо харківські експерти доведуть, що тіла переплутали, вони подадуть в суд на фахівців, які проводили перше дослідження. Вони також підозрюють, що деякі фрагменти тіл взагалі не ідентифікували.

"Вивчивши всі висновки експертів по дівчаткам, ми прийшли до висновку, на жаль, що фрагменти тіл дітей, у вигляді кінцівок, які перебували окремо від тіл дітей, по ним не проводилася експертиза ДНК. Це порушення процедури", - пояснив адвокат.

Повторна експертиза в Харкові триватиме не менше місяця.

До речі, інспектора ГСЧС підозрюють у службовій недбалості.