ru ua

В Одесі жінка померла після відвідування психіатра

В Одесі жінка померла після відвідування психіатра Фото: Одеситка померла після відвідування лікаря (zn.ua)

Медик використовував прострочені препарати, до того ж, у нього відсутня ліцензія на лікарську практику

В Одесі поліція затримала лікаря-психіатра, який працював незаконно. Його так зване лікування призвело до смерті жінки. Про це повідомляє прес-служба Нацполиции в Одеській області.

Повідомляється, що до правоохоронців звернулася жінка, яка заявила, що її 33-річна сестра померла після лікування в клініці на вулиці Шишкіна.

В ході проведення перевірки поліцейські встановили, що сестра заявниці, перебуваючи на лікуванні в приватній психіатричній клініці, впала в кому. Після цього, родичі жінки викликали карету швидкої допомоги, і вона була направлена в реанімаційне відділення однієї з міських лікарень, де через кілька днів померла, так і не вийшовши з коми.

Згідно з висновками експертизи, причиною смерті стали: поліорганна недостатність і токсичне ураження печінки з гострим гепатитом.

Поліція у псевдо-лікаря не виявила дозвільних документів на лікування людей, зате вилучила у медика: шприци з сильнодіючими ліками, лист приписів для одного з хворих, 10 контейнерів з іменами пацієнтів, скляну колбу з порошкоподібною речовиною та інші лікарські засоби. Термін дії деяких з них вже закінчився.

Поліція веде слідство.