ua en ru

В одеському пологовому будинку співробітник впав у шахту ліфта

В одеському пологовому будинку співробітник впав у шахту ліфта Фото: (pixabay.com/nakataza)

Службовець пологового будинку вирішив полагодити несправність ліфта самостійно і впав

В пологовому будинку №5 в Одесі розбився завідувач господарською частиною через необережність при самостійній спробі усунути несправність ліфта. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на департамент інформації і зв'язків з громадськістю Одеської міської ради.

Співробітниця установи, що відповідає за перевезення породіль і працівників, виявила факт поломки ліфта і відразу ж звернулася в сервісну службу, повідомивши про аварію завідувачу господарством пологового будинку.

"Жінка зробила все згідно інструкції: викликала сервісну службу та у будівлі початку розвішувати таблички з інформацією про те, що підйомник не працює. Про проблеми і про те, що вже викликані представники сервісної служби, вона поінформувала свого безпосереднього керівника - спеціаліста, який відповідає за "технічну частину" в медичному закладі", - розповіла прес-секретар відомства Наталія Мальцева.

За наявною інформацією через трохи часу чоловік був знайдений мертвим у шахті ліфта. Повідомляється, що 49-річний співробітник заходився лагодити поломку до приїзду ліфтерів. В ході ремонтних робіт він зірвався і впав у шахту глибиною 4,5 метра. За результатами дослідження, чоловік отримав смертельну травму голови і швидко помер.

Повідомляється також, що на поточний момент ліфт знаходиться в справному стані. Покарання за смерть співробітника понесе адміністрація пологового будинку №5. По цій справі вже відкрито кримінальне провадження за фактом трагедії, що сталася кваліфікували як порушення вимог законодавства про охорону праці, що спричинило загибель людей (ч 2. ст. 271 КК України).

Нагадаємо, що родичі попередньо назвали причину загибелі двох українських моряків. Тіла механіка Олександра Червоного і помічника капітана Миколи Лукашова знайшли на борту судна Atlantic Harmony біля берегів Кабо-Верде. За попередньою інформацією, чоловіки отруїлися, кажуть родичі.

Відео: video.rbc.ua