ua en ru

В одеській мерії розповіли, що чекає чиновницю за "п'яні розбірки"

В одеській мерії розповіли, що чекає чиновницю за "п'яні розбірки" Фото: Поліцейський (instagram.com/dnepr_police)

Жінка влаштувала скандал з правоохоронцями і журналістами

В мерії Одеси не збираються звільняти Діану Тирновенко, яку зупинили патрульні поліцейські за перевищення швидкості. Жінка при цьому перебувала в стані алкогольного сп'яніння. Про це повідомляє портал 048.ua.

Керівник чиновниці, директор Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради Євгенія Абрамова зазначила, що з 18 грудня Тирновенко перебуває у відпустці, а на роботу вийде тільки 2 січня. Тоді, за її словами, і буде прийматися рішення про застосування будь-яких заходів по відношенню до Діані Тирновенко.

Як розповіла директор департаменту, при прийнятті рішення про застосування до Діані Тирновенко заходів стягнення, буде суворо дотримуватися КЗпПУ.

Євгенія Абрамова додала, що поведінка її підпорядкованої є неприпустимим і таким, що ганьбить честь професії.

До речі, очевидець розповів подробиці інциденту з п'яною одеської чиновником.

Чоловік розповів, що чиновниця ледь трималася на ногах, коли сідала в машину. Подруги намагалися відрадити Тирновенко від цього і вмовляли поїхати на таксі.

"Вона почала обзивати, вони віддали їй ключі, вона кричала до своєї дитини, щоб сів у машину. Дитина сам злякався, коли бачила маму в такому стані", - розповів водій Дмитро, який їхав за Тирновенко.