ua en ru

В Одеській області дістали з води 2 км браконьєрських сіток із загиблими дельфінами

В Одеській області дістали з води 2 км браконьєрських сіток із загиблими дельфінами Дельфіни (Кадр з відео/YouTube/Державна прикордонна служба України)

Прикордонникам вдалося врятувати двох риб, занесених у Червону книгу України

В Одеській області в середу, 21 червня, прикордонники виявили двокілометрові тенета браконьєрів, в яких заплуталися і загинули близько десяти дельфінів. Про це повідомили у секторі з питань взаємодії зі ЗМІ південного регіонального управління Держприкордонслужби, опублікувавши відповідне відео YouTube.

Прикордонники Одеського загону морської охорони Ізмаїльського загону спільно зі співробітниками Дунайського біосферного заповідника провели черговий рейд по запобіганню браконьєрству на водоймах контрольованих прикордонних районів.

В Одеській області дістали з води 2 км браконьєрських сіток із загиблими дельфінами

Дельфін (Кадр з відео YouTube/Державна прикордонна служба України)

В результаті було виявлено та вилучено близько 2 км браконьєрських сіток. Прикордонники дістали з води сім загиблих дельфінів-азовок, які заплутались в мережах внаслідок цинічних дій браконьєрів, і дві живі риби - осетру та севрюгу, занесених до Червоної книги України. Живих риб відразу ж випустили в море, а загиблих дельфінів передали представникам Дунайського біосферного заповідника та ветеринарного підрозділу.

Повідомляється, що вилучені сітки передані в Державну фіскальну службу.

Відзначається, що морська охорона пройшла річкою Дунай і вийшла в прибережні води Чорного моря. Відповідні перевірки пройшли на підставі реалізації оперативної інформації методом тралення водних районів, що входять в Дунайський біосферний заповідник.

Відео: Прикордонники виявили 2 км браконьєрських сіток (YouTube/Державна прикордонна служба України)

Корабель морської охорони спеціального забезпечення "Аметист" і малий катер морської охорони пройшли Дунаєм і вийшли в прибережні води Чорного моря. Пошук незаконних знарядь лову проводився на підставі реалізації оперативної інформації шляхом тралення водних районів, що входять в Дунайський біосферний заповідник.

До речі, в Одеській області знайшли на березі травмовані тіла дельфінів.