ua en ru

В Одеській області поховали бійця, який загинув від кулі снайпера

В Одеській області поховали бійця, який загинув від кулі снайпера Колаж (РБК-Україна)

Воїна поховали на місцевому кладовищі

В селі Чорна Окнянского району Одеської області поховали бійця 1-го десантно-штурмового батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Вадима Сапеску. Військовий загинув 2 березня від кулі ворожого снайпера в Авдіївці, повідомляють в Окнянской РДА.

Прощання з Вадимом Георгійовичем Сапеску, 1984 року народження, відбулося в будинку культури села. Поховали його на місцевому цвинтарі.

Бійцеві було всього 34 роки.

"Він мужньо і відважно захищав нашу Батьківщину від терористів. Куля снайпера завдала поранення, несумісні з життям. Йому було всього 34", - сказано в повідомленні.

В Одеській області поховали бійця, який загинув від кулі снайпераВ Одеській області поховали бійця, який загинув від кулі снайпераВ Одеській області поховали бійця, який загинув від кулі снайпераВ Одеській області поховали бійця, який загинув від кулі снайпера

В Одеській області поховали бійця, який загинув від кулі снайпераФото: Похорон Вадима Сапеску (krasnookn-rda.odessa.gov.ua)

Як раніше писав Styler, 2 березня 2018 року неподалік від Авдіївки Донецької від кулі снайпера бойовиків загинув 33-річний десантник Вадим "Одеса" Сапеску.