ua en ru

В Одеській області репетитор жорстоко побила дитину (відео)

В Одеській області репетитор жорстоко побила дитину (відео) Колаж РБК-Україна

Інші діти зуміли зняти відео жорстоких знущань над дитиною

В селі Великий Дальник Біляївського району Одеської області розгорівся скандал через те, що репетитор била і ображала дітей. Відповідну інформацію опублікувала співробітник патрульної поліції Одеської області Зоя Мельник, яка також підтримує співтовариство "Захист прав дітей", на своїй сторінці в Facebook.

На ролику, який, очевидно, зняли самі діти, видно, як жінка б'є дитину. З відео можна зрозуміти, що заняття проводяться вдома у педагога.

"Нам надіслали відео, на якому зафіксований факт насильства щодо дитини... Жінку, судячи з відео, звуть Раїса Тихонівна. Бабусю побитого хлопчика звати Люда... Прохання до батьків потерпілих дітей (а їх було безліч) не мовчати і звертатися в поліцію", - сказано в повідомленні.

Відео: Репетитор б'є дитину (youtube.com/Андрей Петров)

Потім автор посту повідомила, що особистість педагога вдалося встановити.

В Одеській області репетитор жорстоко побила дитину (відео)

Скріншот поста (facebook.com/zoya.melnik.9)

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на таку поведінку репетитора.В Одеській області репетитор жорстоко побила дитину (відео)

Скріншот коментарів (youtube.com/Андрей Петров)

"Раїса Тихонівна, репетитор з математики, судячи з відео, хвора психопатка, небезпечна для суспільства І таких "вчителів", на жаль, багато. Діти беззахисні - батьки не повірять дитині, подумають що не хоче вчитися. Вона точно ще нікого не задушила за помарки на полях", - зазначили юзери.

В Одеській області репетитор жорстоко побила дитину (відео)

Скріншот коментарів (youtube.com/Андрей Петров)

Нагадаємо, що вихователь Тунгусовского дитячого будинку-інтернату під Томському Наталія Іванова побила хлопчика з ДЦП.