В Одеській області школа вперше відмовилася від вивчення російської мови

Вівторок 17 жовтня 2017 21:48
В Одеській області школа вперше відмовилася від вивчення російської мови
Колаж РБК-Україна

Хоча вчителі зберегли факультативне викладання мови "країни-агресора"

В Одеській області педагогічна рада однієї з шкіл вилучила з обов'язкового вивчення предмет "російська мова". Про таке рішення повідомив заступник голови Одеської облдержадміністрації Сергій Колебошин, передає "Укрінформ".

Обговоривши ситуацію, що виникла в результаті відмови батьків деяких учнів від вивчення в школі предмета "російська мова", педагогічна рада освітнього закладу ухвалила рішення про зміну навчального плану. Тепер російську мову в цій школі учні вивчатимуть не як обов'язковий предмет, а лише ті, хто побажає, у рамках факультативних занять", - зазначив Колебошин.

Згоду на викладання цього факультативу дала учитель російської мови та літератури.

Директор школи Валентина Коршункова, що підписала рішення членів педагогічної ради, уточнила, що на засіданні також вирішено збільшити на годину вивчення англійської мови.

Це перший в Одеській області прецендент, коли родини учнів відмовилися від вивчення їхніми дітьми в школі "мови країни-агресора". Спочатку у цьому селі Розквіт Березівського району навіть виникла між батьками конфліктна ситуація. Одна родина, яка виступала за скасування вивчення російської мови, навіть повідомляла про підпал свого автомобіля.

Нагадаємо, що в Миколаєві стався скандал через "добровільну" російську мову у школах.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся