ru ua

Під Одесою шестимісячний малюк помер через невідому хворобу

Під Одесою шестимісячний малюк помер через невідому хворобу Ілюстративне фото (pixabay)

Медики своєї провини не бачать

У місті Южне (Одеська область) помер шестимісячний хлопчик Давид. Лікарі не бачать проступку зі свого боку, у чому їх звинувачує мама хлопчика, стверджують, що малюк був хворий. Про це інформує "Думська".

Мама малюка Діана Іванчевська розповіла, що хоч дитина й була недоношеною, але до вакцинації розвивалася абсолютно нормально. Однак лікар наполягала на щепленні, стверджуючи, що інакше можна підхопити страшну інфекцію.

"Постійно нас викликала і розповідала, що треба зробити щеплення, бо, не дай бог, я буду нігті обрізати і можу заразити правцем, а діти від нього вмирають болісною смертю. Ми злякалися і вирішили зробити", - розповідає Діана.

Проте вже у першу ніч після щеплення хлопчикові стало погано. Він практично не спав, а на наступний день став відмовлятися від їжі. Тоді мати викликала медиків. Але ті лише розвели руками, сказавши, що у нього кишкова інфекція.

Стан дитини не змінювався, бо мати повезла малюка у обласну дитячу лікарню, де Давида поклали в кардіологічне відділення. До речі, спочатку дитину приймати відмовлялися.

"Нам призначили комплексне обстеження, після якого поклали у кардіологію, призначили сечогінне та сказали, що у малюка високий внутрішньочерепний тиск. Вранці 5 лютого він вже ні на що не реагував, а 8 лютого помер", - ділиться жінка.

Після смерті маляти медики припустили, що у нього було якесь захворювання. Патологоанатом зазначив, що у малюка всі органи сильно збільшені та вражені. Особливо це стосувалося печінки.

Начальник обласного департаменту охорони здоров'я Олена Теряєва заявила, що вже призначено службове розслідування. За його результатами можна буде остаточно зрозуміти: смерть пов'язана з генетичним захворюванням або ж винні лікарі.

Нагадаємо, що на Закарпатті мати трьох дітей задушила немовля. Приблизно о 11 годині ночі жінка лягла спати в кімнаті разом з молодшою дитиною. А прокинувшись близько 8 ранку виявила, що малюк не дихає.

Раніше на Закарпатті чоловік убив свою цивільну дружину, а потім закрився з її трупом і 4-річним сином на три дні в будинку.

Ми писали, що в Одеській області знайшли бездиханне тіло семирічного хлопчика. Лікарі, що прибули за викликом, констатували смерть дитини від удушення та повідомили про трагічну подію в поліцію.