ua en ru

Під Одесою невідомі бульдозером знищили виноградники француза

Під Одесою невідомі бульдозером знищили виноградники француза Фото: Крістоф Лакарен на власних виноградниках (SaleUP)

Лакарен звернувся до Гройсмана із закликом втрутитися в ситуацію

В Одеській області невідомі бульдозером знищили виноградники французького винороба Крістофа Лакарена, який виробляє алкоголь у Шабо. Про це повідомляє "Думська".

"Я був уже по дорозі в Одесу на чергову податкову перевірку, які поновилися в останній час. І дружина мені подзвонила і розповіла, що бульдозер заїхав на мою територію і почав викорчовувати виноград. Вона викликала поліцію. Склали протокол. Я в повному шоці", — прокоментував ситуацію Лакарен.

Винороб пов'язує подію з бажанням забудувати землі під виноградниками. За його словами, земля знаходиться в оренді у пайовиків з 2007 року на 15 років.

"Це рейдерська операція на моїй території, тому що зараз стало прибутково просто забудовувати виноградники. Вони знищують дрібних виробників і конкуренцію. Боюся, що через пару тижнів я можу опинитися взагалі без виноградників і мені доведеться виїхати", - заявив Лакарен.

Лакарен також звернувся до прем'єр-міністра України Володимиру Гройсману і закликав його втрутитися в ситуацію.

"Під час останнього перебування у Франції ви особисто зобов'язалися забезпечити безпеку французьких інвестицій, які стикаються з рейдерами. Я прошу вас втрутитися", - уклав він.

До речі, в мережі показали, на скільки Трамп і Порошенко вище Путіна.