ru ua

Один з кращих розвідників України Вадим Матросов загинув у зоні АТО

Один з кращих розвідників України Вадим Матросов загинув у зоні АТО Фото: Вадим Матросів (facebook.com)

Український боєць був демобілізований у шостий хвилі, але вирішив, що його місце на передовій

У четвер, 8 вересня, Вадим Матросів 1989 року народження загинув внаслідок мінно-вибухових травм. Про це йдеться в повідомленні прес-служби батальйону, опублікованому в Facebook.

Розвідник батальйону "Донбас" на прізвисько "Боцман", був старшим розвідником розвідки та розвідувально-диверсійної роти солдатів.

"Тебе чекали, брат, вдома. Чекала сива мама, чекала молода дружина, чекали дві дівчинки-близнючки. Щоранку визирали, щовечора молилися, кожні вихідні ходили по церквах. Вони чекали, друг, тебе додому! Сьогодні ти їдеш, сьогодні повертаєшся. Повертаєшся додому птахом сизокрылой, піснею неспіваної... Ти повертаєшся, друг, навіки додому. Дочекалися, але не так як хотіли, не так, як мріяли. Царство небесне, боєць. Ти навіки у наших серцях", - сказано в повідомленні.

Вадим Матросов, який народився в місті Любашівка Одеської області, був демобілізований у шостий хвилі, але вважав за краще бути на передовій і уклав контракт.

"Хоробрий. Відважний. Надійний. Ти був зразком розвідника. Ти так мріяв про незалежну, вільну Україну. Ти віддав за мрію найцінніше - життя. Пробач, що не вберегли", - пишуть колеги Вадима з батальйону.

Раніше в Одесі бійця АТО без ніг і руки посадили в плацкартний вагон. Волонтер, яка розповіла про цей факт, впевнена, що захисників України повинні перевозити в спеціальних комфортних поїздах.