ua en ru

Одіозного автора фрази "Топаз, дай команду!" заарештували в Росії

Одіозного автора фрази "Топаз, дай команду!" заарештували в Росії Фото: Сергій Рульової

Відомий журналіст розповів про подальшу долю Сергія Рульового

Краснодарський суд на 15 діб заарештував журналіста Сергія Рулева, який "прославився" завдяки своїй одіозною фразі "Топаз, дай команду!".

Цією новиною на своїй сторінці в Facebook поділився журналіст Роман Цимбалюк. Публіцист нагадав, що взимку 2014 року чоловік хотів створити відео про "Антимайдан" в Маріїнському парку, але представники цього руху його ж і побили.

"Після зміни влади в нашій країні Рульов поїхав жити в Ростов-на-Дону і акредитувався при МЗС Росії в якості іноземного кореспондента газети "Слов'янські новини". У розділі країна у нього зазначено "Україна". Так що формально нашого колегу відправили під арешт за непокору поліції. Україна не Росія. У Росії вимагають покори", — розповів подальшу історію Рульового Цимбалюк.

До речі, Гната Кромского (Топазу) також затримали наприкінці березня 2014-го за організацію штурму, однак чоловікові вдалося втекти. Пізніше його відправили до полтавського СІЗО. од домашнього арешту, знявши з себе електронний браслет. В той же місяць Кромского затримали знову, довгий час він просидів у Полтавському СІЗО, після чого його відправили в Харків.

Тим часом Мережа обурило хамське ставлення російського опозиціонера в бік України.