ua en ru

Одіозний російський письменник назвав Україну "маленької імперією" і просить віддати території

Одіозний російський письменник назвав Україну "маленької імперією" і просить віддати території Кадр з відео (YouTube/Политика Россия - Украина)

Едуард Лимонов заявив, що Україна повинна зменшитися до 9 областей

Одіозний російський письменник, екс-голова Націонал-більшовицької партії та один з ідеологів "російської весни" Едуард Лимонов звинуватив Україну в окупації територій Росії, Польщі, Угорщини та Румунії. Про це він заявив в ефірі програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".

Лімонов назвав Україну імперією і порадив повернути "чужі" території. За його слоавам, Україна повинна зменшиться до дев'яти областей.

"Україна - маленька імперія, яка захопила чотири області польські, вісім російських і т. д. Якщо зараз Україна стиснеться до належного їй рівня, де є українська мова, за моїми підрахунками це дев'ять областей, - це буде прекрасна середнього розміру країна...хай живе і пасеться", - сказав скандальний Лімонов (43-я хвилина на відео).

"Але віддайте Румунії румунське. СРСР вже немає! Це не ви заробили. Звідси всі проблеми сьогодні. Тому що, ці частини не хочуть жити з українським націоналізмом зразка 1944 року. Їх ніколи не змусити - ні зброєю, нічим. Угорщина піднімається, Польща приходить в себе. Румунія хоче назад свої території та своїх людей", – додав він.

Лімонов заявив, що Україні треба заспокоїтися, за його словами, "коли вона стане маленькою, вона сама заспокоїться і замовкне".

Відео: "Реакція України на загибель Ірини Бережної. Вечір з Володимиром Соловйовим" (YouTube/Політика Росія - Україна)

"...Україна – це ми винні в тому, що там відбувається. Ми не проявили достатньо рішучості. Треба було придушити до чортової матері це повстання...це ідеологія 44-го року, треба було це зрозуміти вчасно і задавити, наскільки це було можливо в наших військових силах", - зазначив скандальний письменник.

"Треба було створити союз держав, у яких є територіальні претензії до України, з тією ж Польщею, дивіться, там весь час зростають антиукраїнські настрої", - сказав він.

До речі, у мережі показали типовий діалог зі прихильником Путіна.