ru ua

В одній із церкв Чернігова люди моляться царській родині і "отечеству"

В одній із церкв Чернігова люди моляться царській родині і "отечеству" Фото: Ікона царської сім'ї (facebook.com/С14-Чернігів)

Ікона розташовується прямо біля вівтаря

У головному кафедральному соборі чернігівської єпархії УПЦ МП Свято-Троїцькому соборі в Чернігові, побудованому на кошти анафемованого РПЦ Іваном Мазепою, не втомлюються прославляти царя і "вітчизну". Про це повідомили на сторінці "С14 Чернігів" в Facebook.

"Ікона царської сім'ї Миколи Другого лежить на самому почесному місці - біля вівтаря. Московські попи називають царя Миколи святим, ми ж українці пам'ятаємо ласку московських царів, кріпосне право, знищення Січі, посилання і знищення козацької держави", - сказано в повідомленні.

Крім того, в церки організовують екскурсії парафіян в окупований Крим і на територію Росії.

"Політика царя, якому поклоняються в УПЦ МП і, якого відносять до лику святих. Для них є нормою екскурсії парафіян в окупований Крим і на територію Росії. Екскурсії під час кровопролитної війни за нашу державність. Скільки ще потрібно доказів, щоб українці нарешті переконалися в тому, що під рясами настоятелів посвідчення співробітників ФСБ? Вимагаємо у НАІЗ "Чернігів Стародавній" негайного розірвання договорів оренди пам'яток архітектури з УПЦ МП", - написали на сторінці.

В одній із церкв Чернігова люди моляться царській родині і "отечеству"

В одній із церкв Чернігова люди моляться царській родині і "отечеству"В одній із церкв Чернігова люди моляться царській родині і "отечеству"В одній із церкв Чернігова люди моляться царській родині і "отечеству"В одній із церкв Чернігова люди моляться царській родині і "отечеству"Скріншот (facebook.com/С14-Чернігів)

Нагадаємо, що у мережі розповіли, як зменшилася кількість прихильників УПЦ МП в Україні.