Оголоша - українська інтернет-дошка оголошень

Вівторок 28 березня 2017 12:17
Оголоша - українська інтернет-дошка оголошень
Фото: Ogolosha

Сайт Ogolosha працює вже майже два роки

Вже досить довго в Україні активно розвиваються сервіси інтернет оголошень, які допомагають продати або придбати товари за доступними цінами. Одним з таких популярних проектів стала дошка безкоштовних оголошень Ogolosha.

Ogolosha – це українська інтернет дошка оголошень, яка активно розвивається з 2015 року. Яскравий представник вітчизняного сегмента платформ, які створені для обміну, продажу і купівлі товарів у мережі інтернет. Сайт працює вже більше 2 років, тому база оголошень – обширна і різноманітна.

щодня Тисячі користувачів заходять на сторінки цього порталу в пошуках потрібної речі за демократичною ціною. Цей сайт допомагає не тільки заощадити гроші, але і скоротити час і сили на пошук бажаного товару.

У мережі вже велика кількість відгуків про роботу безкоштовної дошки оголошень Оголоша. Ось кілька з них:

Оголоша - українська інтернет-дошка оголошеньФото: Світлана Стеценко

Світлана Стеценко (приватна особа): Стала користуватися сайтом відносно нещодавно, але за короткий час просто закохалася в цей сервіс. Кожен бажаючий може розмістити своє оголошення. Для цього навіть не обов'язково реєструватися на порталі. Виявилося, що подати оголошення про продаж – легко навіть для чайника. Адже процедура дуже проста і зрозуміла навіть новачкам у сфері продажів. Почалося все з того, що мені потрібно було терміново купити дочці нове взуття, а походи по магазинах були просто жахливими, тим більше ціна просто лякала. Зайшовши на сайт, і витративши всього лише 20 хвилин, я знайшла прекрасний варіант, який сподобався і мені, і дочки. Плюс до всього, ціна практично вдвічі меншою, ніж в магазинах. Після ще декількох покупок, я почала й сама продавати деякі речі, якими не користуюся. На сайті мені подобається простота і доступність всіх необхідних функцій.

Оголоша - українська інтернет-дошка оголошеньФото: Марк Козер

Марк Козер (бізнес користувач): Оголоша – це чудова платформа для всіх підприємців. На цьому сайті можна розміщувати безмежне число різноманітних оголошень і бачити кількість переглядів. Свого роду статистика, яка доступна і зрозуміла всім. Всі оголошення дуже легко редагувати, якщо потрібно щось змінити чи додати інформацію. Це допомагає розуміти актуальність пропозиції та формувати стратегію розвитку на майбутнє.

Крім вдалих угод з продажу товарів, ми завдяки Ogolosha, знайшли чудового працівника. Крім продажу покупки товарів, на сайті є рубрика "Робота". Ми виставяли вакансію на різних платформах, але взяли на роботу людину, який знайшов нас через Ogolosha.

Блок переваг:

  • Додавання нових позицій відбувається зі швидкістю в кілька секунд. Це дозволяє розширити пропозицію для покупця і надати йому більш вигідний варіант покупки.
  • Безлімітне кількість публікацій, які може розмістити користувач.
  • Всі оголошення абсолютно безкоштовні. Сайт не бере гроші за публікації, як приватних, так і з бізнес користувачів.
  • Команда професійних розробників щодня вдосконалюється функціонал сайту безкоштовних оголошень, тому всі процеси роботи з порталом швидкі, ефективні і зрозумілі навіть недосвідченому користувачеві всесвітньої мережі.
  • Функція "підняти в Топ". Ціна за таку послугу в 3 рази менше, ніж на всіх інших сайтах з оголошеннями.
  • реєстрація Необов'язкова для розміщення оголошень.
  • Доступна статистика за переглядами.
  • Простота і легкість у редагуванні оголошенні.
  • Понад 13 різних рубрик. Плюс безліч тематичних підрубрик.
  • Рубрика "Знижки". Саме тут Ви зможете побачити різноманітні вигідні пропозиції та знижки на різні види товарів і послуг.

Інфо довідка

Інтернет дошка безкоштовних оголошень Оголоша – це якісний український інтернет-портал, який стрімко набирає популярність і грунтовно зайняв свою позицію на ринку. За недовгий період роботи, Ogolosha завоювала довіру вітчизняного споживача, і показала, що користування сайтом: вигідну, прибутково, ефективне, доступне та якісне.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся