ru ua

"Обмеженість і тупість": редактор россійського "Першого каналу" кликала на шоу побиту в Донецьку українку

"Обмеженість і тупість": редактор россійського "Першого каналу" кликала на шоу побиту в Донецьку українку Фото: Ірину били в рідному Донецьку (ЖЖ)

Два роки тому знімок, на якому невідома блондинка б'є зв'язану Ірину з прапором України на плечах, облетіла всі ЗМІ

Ірину Довгань, яку в 2014 році посібники терористів "ДНР" прив'язали до стовпа і били, запросили в програму "Першого каналу". Дончанка відмовила редакторам передачі "Час покаже" і запросила їх в Україну. Листування з співробітницею телеканалу Довгань опублікувала в Facebook.

“Здравствуйте, Ірина. Мене звати Христина, я редактор програми "Час покаже" на "Першому каналі". Ми б хотіли покликати на програму. Тема свящанная з Україною. Ви зараз в Москві чи все там же в Донецьку", - написала Ірині співробітниця російського каналу.

“Дивує обмеженість і тупість людини, що працює редактором. Ваші співвітчизники катували і били мене в рідному Донецьку, розважаючись, повісили мені пов'язаної на груди табличку "Вбивця дітей", а по закінченні двох років мене запрошують туди обговорити тему України?" - відповіла Довгань.

“А крім Москви і Донецька фантазія не підказує вам жодного міста, де я могла б жити? Якщо дуже хочеться, приїжджайте поговорити в Київ, де як не тут обговорювати тему України? Наприклад, сьогодні в будівлі телеканалу "Інтер" і захопіть з собою Столярову", - додала дончанка.