Охоронна компанія "Сіріус" фінансово допомагає вуличним спортплощадкам

STYLERLIFE        27.10.2016 - 09:26
Фото: Спортивний майданчик
Фото: Спортивний майданчик

Власними силами і наявними засобами люди досягають того, чого хочуть - і все це завдяки непереборного бажання втілити свою мрію в реальність

На правах реклами

Охоронна компанія "Сіріус" фінансово допомагає вуличним спортплощадкам

останнім часом в Україні стала популярною вулична гімнастика, проте тут є свої проблеми. Іноді їх зносять столичні забудовники, хоча при цьому і обіцяють побудувати нову. На жаль, обіцянки рідко виконуються.

Охоронна компанія "Сіріус" має активну соціальну позицію, пов'язану з підтриманням спорту в Україні. "Сіріус" активно підтримує і допомагає фінансово вуличним спортплощадкам, а також "гойдалки", які облаштовують люди своїми силами. У випадках із забудовниками, коли потрібна підтримка активістів, також надається всіляка допомога.

Власними силами і наявними засобами люди досягають того, чого хочуть - і все це завдяки непереборного бажання втілити свою мрію в реальність і підтримки служби безпеки "Сіріус".

Нагадаємо, раніше служба безпеки "Сіріус" пройшла ліцензійну перевірку МВС на "відмінно".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся