Охоронна компанія "Сіріус" – офіційний спонсор збірної України з бойового самбо

STYLERLIFE        06.11.2016 - 08:00
Фото: Команда "Сіріуса"
Фото: Команда "Сіріуса"

Служба безпеки допомагає спортсменам досягати успіху

На правах реклами

Збірна України з бойового самбо є однією з самих сильних команд світу. За кількістю перемог наші спортсмени поступаються лише збірній команді Росії.

На сьогоднішній день охоронне агентство "Сіріус" - офіційний партнер і спонсор "Федерації бойового самбо". Метою "Сіріуса" є популяризація бойового самбо, сприяння подальшому зростанню фізичного і духовного розвитку громадян України.

Також "Сіріус" організував всеукраїнський чемпіонат вп бойового самбо "Сіріус-кап", метою якого є підтримка спортсменів. Метою спортсменів є не тільки можливість показати свій рівень і вміння, але і пройти своєрідну загартування перед більш серйозними змаганнями.

Фото: Компанія "Сіріус" підтримує спортсменів

В даний момент в "Сіріусі" працює 3-х кратний чемпіон світу з бойового самбо Ярослав Амосов, який тренує бійців груп швидкого реагування. Амосов виступає на чемпіонатах і представляє нашу країну завдяки спонсорській підтримці Служби безпеки Сіріус.

Матеріал підготовлений за підтримки охоронно-детективного агентства "Атлас-Про".

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся