ru ua

Окупанти винесли вирок політв'язню Умерову

Окупанти винесли вирок політв'язню Умерову Скріншот: Ільмі Умеров (youtube.com/Крым Реалії)

Активіст, незважаючи на хворобу, не боїться в'язниці

Ільмі Умеров, якому винесли вирок сьогодні в Симферопльском суді заявив, що витримає 2 роки в'язниці. Про це він заявив під час прямого включення на прес-конференції, повідомляє кореспондент РБК-Україна.

"На сьогодні стан стабільний. Думаю, два роки вже я витримаю. Вони не дочекаються, щоб я помер у в'язниці", - сказав він.

"Я відчуваю себе нормально. Рішення суду було прийнято десь на рівні Кремля, а не Сімферополя. Я сприйняв це вирок, якщо чесно, я навіть чекав цього. Ну нічого, два роки пройде і за цей час від окупационного режиму нічого не залишиться. Щодо мого здоров'я, я постійно приймаю медикаменти, у мене хвороба Паркінсона. Думаю, вони дозволять мені приймати ці препарати. Сподіваюся, що я стану частиною важливого процесу, яка вплине на процес в Гаазі", - сказав Ільмі Умеров.

Нагадаємо, що вирок суду Ільмі Умерову мав не набувати чинності до розгляду апеляційної скарги. Також стало відомо, що один зі свідків у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза дав фальшиві свідчення в суді.