ru ua

Окупанти заманюють українців в технікуми "ДНР" з метою поповнення військового резерву

Окупанти заманюють українців в технікуми "ДНР" з метою поповнення військового резерву Фото: Юнаки "ДНР" (antifashist.com)

Бойовики хочуть "возз'єднати народ Донбасу" за рахунок українських школярів

Проросійські бойовики заманюють юних українців у навчальні заклади так званої "ДНР" з метою поповнення військового резерву. Про це повідомив лідер організації "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, на електронні адреси навчальних закладів в Костянтинівці і Бахмуті з окупованих територій надійшли листи-запрошення для учнів на навчання до училищ і технікумів "ДНР".

У повідомленнях зазначається, що "можливість отримати освіту громадянам України надається в рамках гуманітарної програми по возз'єднанню народу Донбасу".

У запрошеннях також наголошується, що "в рамках програми для громадян, які проживають на території України", введені додаткові бюджетні місця.

Окупанти заманюють українців в технікуми "ДНР" з метою поповнення військового резерву

Скріншот поста (facebook.com/dmitry.tymchuk)

"Разом з тим, в запрошеннях не розкривається інформація про те, що дипломи про отримання освіти у цих навчальних закладах не визнаються ні в одній країні, крім РФ (і то частково); зараховані у дані навчальні заклади учні і студенти будуть поставлені на облік в "військкоматах ДНР" і зараховані в "мобілізаційний резерв" "ДНР". Крім того, бажаючі навчатися у "навчальних закладах ДНР" повинні зареєструватися в "МГБ ДНР" та надати згоду на співпрацю", - зазначив Тимчук.

До речі, в "ЛДНР" різко зросла кількість охочих отримати український біометричний паспорт.