ua en ru

Окупаційна влада Криму звинувачує Україну в організації "туристичної блокади"

Окупаційна влада Криму звинувачує Україну в організації "туристичної блокади" Фото: Пляж в Криму (youtube.com-Michael Kush)

Все менше туристів хочуть провести відпустку в окупованому Криму

Окупаційна влада Криму стверджує, що Україна нібито створює додаткові труднощі для туристів, які прямують на відпочинок з материкової частини на анексований півострів. Про це повідомляє російське видання "РИА Новости" з посилання на так званого "главу держкомітету кримського уряду у справах міжнаціональних відносин" Заура Смирнова.

Російські прикордонники стверджують, що українці вишиковуються у кілометрові черги, щоб потрапити на відпочинок і годинами чекають можливості проїхати до анексованого Криму. Натомість, українська сторона спростовує ці твердження, наголошуючи, що підвищеного ажіотажу на пунктах пропусків не спостерігається.

Смирнов стверджує, що ці спроби України зірвати туристичний сезон на окупованому півострові не спрацювали.

"Спроба влаштувати Криму туристичну блокаду захлинулася в багатотисячному потоці українських громадян, які не дивлячись ні на яку пропаганду і довгі черги, не змінили свого бажання відвідати Крим. Київська влада злякалася обурення своїх же громадян і соціального бунту на українських пунктах пропуску", – йдеться в повідомленні.

За офіційною інформацією, до анексії Крим приймав близько 4,5 мільйонів українців з материка, в 2017 році відпочити приїхала менша кількість людей в десятки разів.
Росіяни у анексований Крим не квапляться. Як і десять років тому, так і тепер сюди приїздить менше двох мільйонів туристів з Росії.

Основна причина, яка відлякує туристів, дорогі ціни на харчування та проживання. Для порівняння, ціни на готель в анексованому Криму майже збігаються з цінами у Туреччині з функцією all inclusive.

Нагадаємо, що у мережі показали сир, який постачає Росія в Крим. Якість продуктів залишає бажати кращого.