ua en ru

"Окупацію ми запам'ятали на все життя": як волонтери Слов'янська допомагають нашим військовим

"Окупацію ми запам'ятали на все життя": як волонтери Слов'янська допомагають нашим військовим Фото: солдат (facebook.com/ato.news)

Слов'янськ - одне з патріотичних міст Донбасу

Довгоочікувану перемогу на фронті наближають не тільки наші військові, а й волонтери. З самого початку конфлікту на Сході вони допомагають армії, як можуть. І зараз деякі питання закривають саме вони. Про це йдеться в сюжеті 24 каналу.

Волонтерський пункт в Слов'янську відкрився майже відразу після деокупацію міста - в 2014 році. У центральній бібліотеці міста організували пункт допомоги армії під назвою "Маскувальні сітки для армії руками волонтерів".

"Ці 84 дня (окупації проросійськими бойовиками, - прим. ред.) - це надовго, це на все життя ми запам'ятали. Тому хотілося щось зробити! Хоч щось!" - сказала волонтер Людмила Савчук.

Основне заняття місцевих волонтерів - маскувальні сітки і кікімори, які досі є білою плямою в системі забезпечення військових. В'язати маскувальні сітки тільки на перший погляд легко. Є ціла система, як це робити, і робота ця непроста і досить сильно втомлює.

"Вони знають, що таке обстріли. Вони знають, як руйнуються їхні будинки, їхні мрії, їх плани на майбутнє. Тому всі нагальні потреби, на вирішення яких дуже довго чекати, від центру або інших регіонів, нам допомагають вирішити ті волонтери, які стали разом з нами пліч-о-пліч в боротьбі проти російського окупанта", - зазначила військовослужбовець ЗСУ Тетяна Науменко.

Слов'янськ - одне з патріотичних міст Донбасу (відео: 24tv.ua)

Волонтери з Донецької області закликають всю країну не опускати рук на шляху до перемоги. І головне - власною щоденною роботою показують, що це можна робити, не зважаючи на негаразди.

Нагадаємо, в окупованому Дебальцевому Донецької області терористам залишили патріотичне послання. Відповідні фотографії опублікували на сторінці спільноти "Дебальцеве UA".