ru ua

В окупованому Криму російські силовики затримали кримських татар

В окупованому Криму російські силовики затримали кримських татар Фото: Прапор кримських татар (РБК-Україна)

Активістів затримали за "несанкціоновані" мітинги в день вшанування пам'яті депортації кримських татар

В день вшанування пам'яті депортації кримських татар, на окупованому півострові російські силовики почали затримувати активістів мітингу. Про це повідомляє ТСН.

Зокрема, про затримання кримських татар у містах окупованого півострова написала журналістка Олена Савчук на своїй сторінці в Facebook. Вона повідомляє про те, що в Бахчисараї затримано п'ять автомобілів з кримськотатарськими прапорами. За словами очевидців, на них оформляють протокол про не несанкціонованому автопробігу.

Також, в Феодосії затримали і вже відпустили чоловіка, який намагався покласти квіти до меморіалу. А в Сімферополі затримали чоловіка за одиночний пікет на площі Леніна, з ним ще кілька людей. Після в Центральний РВВС доставили ще 10 молодих людей з кримськотатарським прапором.

altСкріншот поста акаунту facebook.com/savchuk.alyona

Ряд затримань прокоментував журналіст Заїр Смедля.

"В той час, коли ряд шахраїв з групою бандитів намагаються розповідати казки про щасливе життя кримських татар, у Криму тривають арешти та затримання. Нам забороняють збиратися і поминати загиблих в результаті геноциду, у нас хочуть стерти генетичну пам'ять і зробити з нас іванів, що не пам'ятають свого коріння, НЕ ВИЙДЕ!", - написав журналіст.

altСкріншот поста акаунту facebook.com/zair.smedlya

Повідомляється, що ряд затриманих в даний час відпустили.

Нагадаємо, в окупованому Криму вивішують траурні прапори.