ua en ru

В окупованому Луганську виступив колишній соліст групи "Hi-Fi", якому заборонили в'їзд в Україну

В окупованому Луганську виступив колишній соліст групи "Hi-Fi", якому заборонили в'їзд в Україну Фото: Мітя Фомін (vk.com novnews)

СБУ заборонила співакові відвідувати країну до 2020 року

В окупованому Луганську пройшов концерт в честь Міжнародного жіночого дня, на якому виступив колишній соліст групи "Hi-Fi" Мітя Фомін і російська група "Челсі". Про це повідомляє російське видання Ria.ru.

Російська група "Челсі" і співак Мітя Фомін, колишній учасник групи "Hi-fi" виступили на концерті, присвяченому Міжнародному жіночому святу в луганському палаці культури імені Леніна.

Музиканти виконали свої хіти і заявили, що найближчим часом збираються знову відвідати окупований Луганськ.

"Сьогодні був один з найяскравіших концертів за роки нашої кар'єри. Якщо чесно, після останньої пісні не хотілося йти, заспівати ще і ще. Такого співочого залу у нас не було дуже давно. Це, дійсно, чіпає. Люди якісь особливі... Сподіваюся, що скоро приїдемо, ми говорили про травневі свята", — сказав журналістам соліст групи "Челсі" Арсеній Бородін.

"Ваші люди роблять наш концерт абсолютно неповторним. Сподіваюся, що вони отримали задоволення, але от за нас можу сказати, що і ми отримали задоволення. Коли такий зал, хочеться п'ять хвилин посидіти і потім ще годину відспівати. Це абсолютна правда. Спасибі велике за це людям", - подякував другий учасник групи Денис Петров.

В окупованому Луганську виступив колишній соліст групи "Hi-Fi", якому заборонили в'їзд в УкраїнуВ окупованому Луганську виступив колишній соліст групи "Hi-Fi", якому заборонили в'їзд в УкраїнуВ окупованому Луганську виступив колишній соліст групи "Hi-Fi", якому заборонили в'їзд в УкраїнуВ окупованому Луганську виступив колишній соліст групи "Hi-Fi", якому заборонили в'їзд в УкраїнуВ окупованому Луганську виступив колишній соліст групи "Hi-Fi", якому заборонили в'їзд в УкраїнуВ окупованому Луганську виступив колишній соліст групи "Hi-Fi", якому заборонили в'їзд в Україну

Фото: Концерт в окупованому Луганську (vk.com-novnews)

Мітя Бородін привітав присутніх на концерті жінок з святом і заявив, що йому була дуже цікава ця поїздка.

"В останній раз я приїжджав сюди у складі групи "Hi-Fi", а тепер приїхав як сольний виконавець. Мені цікаво побачити обстановку. Щось я вже встиг побачити в дорозі, з вікна готелю. Ви знаєте, спокійно, хоча поки якось, а то й бентежно, але, я думаю, все буде добре", — сказав він.

В кінці свого виступу Фомін виконав для жителів так званої "ЛНР" пісню "Катюша".

Нагадаємо, Міті Фоміну служба безпеки України заборонила в'їзд на три роки на територію України.