В окупованій Макіївці звалили пам'ятник Леніну
Фото: у Макіївці повалили Леніна (vk.com)
Поліція "ДНР" досліджує зруйнований пам'ятник радянському вождю, знищений невідомими
В Макіївці, яка знаходиться в окупованій частині Донецької області, вночі повалили пам'ятник Леніну. Про це повідомляють місцеві жителі, які живуть в Червоногвардійському районі, передає "Укрінформ".
Відзначається, що пам'ятник Іллічу стояв біля будівлі райвиконкому, неподалік від шахти ім. Поченкова. Ленін в повний зріст був трьох метрів у висоту і виконаний з гіпсу, а постамент, на якому стояв вождь, був більше двох метрів.
"Пам'ятник розбився на дрібні шматки, а на п'єдесталі залишилася тільки невелика частина ніг скульптури вождя", - розповів очевидець, який повідомив, що раніше цей пам'ятник обливали синьо-жовтою фарбою.
Також житель Макіївки повідомив, що на ранок біля пам'ятника бачили "поліцію "ДНР", яка проводила якісь заміри і обнесли зруйнований пам'ятник стрічкою. Повідомляється, що "поліцейських" було багато і вони приїхали на "крутих" авто.
В соціальній мережі "Вконтакте" опублікували фото з місця події, написав, що пам'ятник був підірваний".

Фото: Леніна в окупованій Макіївці "декоммунизировали" (vk.com)
До речі, на Чернігівщині так і не змогли продати монумент Леніна.